Vármegye I.: a tavalyi bronzérmest fogadjuk a Sport utcában

Április 20-án, szombaton délután a dobogó...

Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

Április 13-án, szombaton női csapatunk Budapesten, az Airnergy FC ellen...

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Az április 13-14-ei hétvégén serdülő csapataink a KISE,...

Megye I.: hatgólos győzelem Törtelen

Szeptember 12-én, szombaton délután felnőtt együttesünknek a bajnokság jelenleg utolsó helyezett, Törteli KSK otthonában volt jelenése.

Györe Lászlónak nem volt könnyű dolga, mert több játékosát is nélkülöznie kellett sérülések és egyéb elfoglaltságok miatt, továbbá csapatkapitányunk, Lovasi Balázsnak sajnos meg kellett hoznia egy igen komoly döntést, mégpedig, hogy egészsége megőrzésé véget fel kell hagynia az aktív labdarúgással!

Ennek ellenére az első félidőben nyújtott pazar játéknak köszönhetően magabiztos, 6–0-s vezetéssel vonulhattunk a szünetre.

A második játékrészben a Törtel teljesen visszahúzódott saját tizenhatosa előterébe, amit sajnos nem sikerült feltörnünk, így maradt a 6–0.

Sok idő nem lesz a pihenésre, mert az előttünk álló két hétben négy mérkőzés is vár csapatunkra. Sorrendben az Isaszeg elleni kupa-, majd a Pilis, Tököl, majd a Maglód elleni bajnoki mérkőzés.

Pest megyei I. osztály

4. forduló

Törteli KSK – Nagykáta SE 0–6 (0–6)

Törtel, 70 néző. Vezette: Nemes A. (Bíró Zs., Kovács L.)
TÖRTELI KSK: Inczédy G. – Sáfrány M., Bakos J., Parázs B. (Török Sz. 9. p.), Bordás B. – Kissgyörgy L., Sziládi B., Csépe Z., Szlota O. – Boros D., Mécs G. Edző: Bódi Attila.
NAGYKÁTA SE: Hajnal D. 6 – Erdélyi Zs. 6, Domonyi R. 6 (Simon B. 6, 50. p), Dancsa M. 6, Mányi Zs. 6 – Nagy B. 7, Kosztolányi B. 6, Györe K. 6, Horváth M. 6 (Pesti Sz. 6, a szünetben) – Szalkai P. 7, Mányi D. 6. Edző: Györe László.
GÓL: Szalkai P. (3), Nagy B. (2), Mányi D.
GYÖRE LÁSZLÓ: – Az első félidőben szép dolgokat csináltunk, magabiztosan játszottunk és lőttünk hat gólt. A második játékrészben enerváltak voltunk, a visszaállt ellenfelet nem tudtuk feltörni. A mai győzelmünket Lovasi Balázsnak, csapatkapitányunknak ajánlom, akinek sajnos a héten kiderült, hogy fel kell hagynia az aktív sporttal! Köszönjük Balázsnak az elmúlt éveket, amiket a Nagykáta SE színeiben töltött el játékosunkként!