Vármegye I.: a dunavarsányi túra következik

Április 19. és 21. között újra pályára...

Vármegye I.: nem sikerült meglepnünk a kupagyőztest

Április 20-án, szombaton délután az elmúlt évi...

Már péntek délután megkezdődik a hétvégi...

U19: Sima vereség Felsőpakonyban

Vasárnap délelőtt idegenben lépett pályára ifjúsági csapatunk. Az úti cél ezúttal Felsőpakony volt.

Sajnálatos módon egy játékvezető érkezett a mérkőzésre, önhibáján kívül, de ez mindenkinek kellemetlen volt.

A csapatok ismerkedéssel kezdtek, nagy helyzet nem is adódott egyik kapu előtt sem. A 21. percben aztán egy hazai szabadrúgás jött, Vörös Gergőt kilökték a labda alól, de a játékvezetői síp néma maradt. Ezt Tar kihasználta és a kapunkba fejelt (1–0). Ez után magunkhoz tértünk és próbálkoztunk becsülettel, de Molnár ziccerben hibázott, majd Farkast állították meg vélhetően lesen, tévesen. Mindig reálisan kell nézni a mérkőzést, ezért le kell írni azt is, hogy több alkalommal akkor sem szólt a síp, amikor esetleg ellenünk kellett volna ítélni.

A második félidőben Skultétit faultolták, de ítélet nem született és ezt megbüntették a hazaiak. Csipak gólja eldöntötte a mérkőzés és egyben a három pont sorsát is. (2-0). Folytatás szombaton, hazai pályán Gyömrő ellen, remélhetőleg már több sikerélményünk lesz.

Pest megyei I. osztályú, U19-es bajnokság, Keleti csoport

2. forduló

Felsőpakonyi KSE – Nagykáta SE 2–0 (1–0)
Felsőpakony, 60 néző. Vezette: Cinger J.
NAGYKÁTA: Szabó G. 6 - Vadkerti V. 6, Vörös G. 6 (Újvári D. 0, 75. p.), Mózes D. 6, Skultéti I. 6 (Nyámádi B. 0, 70. p.) – Gál M. 5, Czető D. 5 (Bodor B. 0, 80. p.), Kosztolányi B. 5 (Antal Z. 4, 58. p.), Schmikl N. 5 – Molnár L. 4 (Nemes D. 3, 46. p.; Szujó Á. 0, 80. p.), Farkas K. 4. Edző: Kiss Krisztián.
GÓL: Tar B., Csipak B.
SÁRGA LAP: Bányász T., Kaszala J., ill. Molnár L., Farkas K., Nyámádi B., Nemes D.
KISS KRISZTIÁN: – Kíváncsi lettem volna, hogy ha nincsenek az irreális külső körülmények, akkor mire ment volna a két csapat egymással. Így csak azt tudom mondani, hogy a szerencsésebb csapat nyert. Nehéz dolgunk lesz, hiszen egy jó Gyömrőt fogadunk, majd megyünk Sülysápra. Pontot, pontokat kell szerezni, más megoldás nincs. Remélhetőleg azokon a meccseken már nem csak a csapatok lesznek teljes létszámban.