Vármegye I.: nagyszombaton Perbálra látogatunk

U7-U9: Elindult a tavaszi versenyidőszak a Bozsik Egyesületi Programban

Vármegye I.: 4–2-es győzelem a Felsőpakony ellen

Március 2-én, vasárnap délután hazai környezetben...

Vereség Gödöllőn

Szombaton délután a megyei első osztály aktuális fordulójában felnőtt csapatunk Gödöllőre volt hivatalos.

Horváth eltiltás, Balogh pedig betegség miatt nem lehetett sajnos a csapat tagja. Ennek ellenére a pontszerzés reményében érkeztünk vendéglátóinkhoz. Az elején jórészt mezőnyjáték folyt, de a 26. percben az első ziccer előttünk adódott. Lakatos közeli lövését azonban védte a hazaiak hálóőre. A 33. percben azonban egy hazai szöglet gólt eredményezett. Varga Bence fejelt a kapunkba (1-0). Pár perc múlva egyenlíthettünk volna, de a Szalkai lerántásáért megítélt büntetőt Mohácsi elhibázta.

A félidőben több csere is történt, annak reményében, hogy egyenlítsünk, vagy megfordítsuk az eredményt. Viszont ez jelentős változást nem hozott. A házigazdáknak több lehetőségük is volt, mégis a legnagyobb lehetőség előttünk adódott. Rontó azonban a hazai védők által gyötörve ziccerben a kapu mellé lőtt. Az eredmény már nem változott, sajnos pont nélkül kellett hazatérnünk.

Pest megyei I. osztály

8. forduló

Gödöllői SK – Nagykáta SE 1-0 (1-0)

Gödöllő, 150 néző. Vezette: Kovács E. (Arany J., Volentics E.)
GÖDÖLLŐ: Rácz M. – Varga B., Czuczor A., Nagy B., Gál L. (Kékesi A. 55. p.)- Maródi Gy., Józsa T., Koziorowski R. (Mudroch M. 76. p.), Dolhai M. (Milkó D. 61. p.), Milkó D. (Polyák A. 83. p.) - Méhes P. (Szecsei Sz. 90. p.). Edző: Szász Ferenc.
NAGYKÁTA: Szili Zs. 6- Czakó II. N. 5, Lovasi B. 6, Majzik B. 5, Komonyi Gy. 5 - Szalkai P. 5, Czakó I. N. 5 (Radovits V. 5, 46. p.), Hajdú M. 5, Kiss Á. 5 (Rontó R. 5, 51. p.), Mohácsi G. 5 - Lakatos B. 5 (Héger A. 5, 46. p.). Megbízott edző: Györe László.
GÓL: Varga B.
SÁRGA LAP: Czakó II. N., Majzik B., Szalkai P.
GYÖRE LÁSZLÓ: - Jól kezdtük a mérkőzést, kihagytunk egy ziccert. A második szögletből figyelmetlenség miatt gólt kaptunk, majd öt percre rá büntetőt hibáztunk. A csapat az első félidőben védekezésben jól teljesített. A második játékrészben a cseréktől többet vártam, a védekezésünk nem úgy működött, ellenfelünknek több lehetősége is volt.