Vármegye I.: a tavalyi bronzérmest fogadjuk a Sport utcában

Április 20-án, szombaton délután a dobogó...

Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

Április 13-án, szombaton női csapatunk Budapesten, az Airnergy FC ellen...

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Az április 13-14-ei hétvégén serdülő csapataink a KISE,...

U19: vereség Maglódon

Vasárnap délben játszott Maglódon U19-es csapatunk. Tudtuk, hogy nehéz meccs vár ránk és ez sajnos be is igazolódott.

Nem kezdtünk rosszul és a 21. percben Schmikl ballal kirúgta a hosszú alsó sarkot (0-1). Lendületben is maradtunk, ám Pető két ízben is ziccert rontott. Fokozatosan vette át az irányítást a hazai csapat, aminek meg is lett az eredménye. Meg kell, hogy állapítsuk azt a tényt is, hogy ebben védelmünk és hálóőrünk is segítségére volt a maglódi gárdának. Sengel duplájával, majd Pilny góljával magabiztos előnyre tettek szert az első félidő végére (3-1).

A második félidőre több csere is történt, annak reményében, hogy pontot szerezzünk. Sok foganatja nem volt, hiszen Pilny újabb gólt szerzett (4-1). Kicsi magunkhoz tértünk, melynek eredménye az volt, hogy Földvári elfutott a baloldalon, kapura lőtt és a gólvonalról Molnár szépített (4-2). Azonban ennél közelebb már nem tudtunk férni ellenfelükhöz. Sőt még a végén, Gruber révén a kegyelemdöfést is megkaptuk (5-2). Sajnos összességében elmondható, hogy hiába kezdtük jól, a hazai győzelem teljesen megérdemelt. Sok idő nincs a pihenésre, hiszen kedden, Sülysápon pótoljuk a két hete elhalasztott meccsünket.

Pest megyei I. osztályú U 19-es bajnokság, Keleti csoport

6. forduló

Maglódi TC – Nagykáta SE 5-2 (3-1)

Maglód, 50 néző. Vezette: Kis Zs. (Aux L.)
NAGYKÁTA: Szabó G. 3 - Vörös G. 3 (Antal Z. 0, 73. p.), Mózes D. 4, Skultéti I. 4 (Bodor B. 0, 82. p.), Újvári D. 2 (Vadkerti V. 4, 46. p.) - Molnár K. 4 (Molnár L. 3, 46. p.), Kosztolányi B. 4 (Földvári B. 0, 65. p.), Gál M. 2 (Czető D. 3, 46. p.), Schmikl N. 4 - Pető D. 3, Farkas K. 3. Edző: Kiss Krisztián.
GÓL: Sengel T. (2), Pilny M. (2), Gruber B., ill. Schmikl N., Molnár L.
SÁRGA LAP: Gyuga O., Szász B., Gyöngyösi B., Kiss P., ill. Vörös G., Újvári D., Bodor B.
KISS KRISZTIÁN: – Akik bizonyítási lehetőséget kaptak, nem igen tudtak vele élni és ennek ez a vereség lett a vége. Nem kezdtünk rosszul, ám utána elkövettünk mindent magunk ellen. A védelem, kapusunkkal az élen nem igazán volt a helyzet magaslatán, a Maglód pedig jobb csapat annál, hogy ezt ne használná ki. Ellenfelünk győzelme megérdemelt, melyhez gratulálok.