Vármegye I.: a tavalyi bronzérmest fogadjuk a Sport utcában

Április 20-án, szombaton délután a dobogó...

Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

Április 13-án, szombaton női csapatunk Budapesten, az Airnergy FC ellen...

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Az április 13-14-ei hétvégén serdülő csapataink a KISE,...

Vereséggel zártuk a szezont

Rossz előjelekkel vártuk az ősz utolsó bajnokiját. Több játékosunk is sérüléssel bajlódott, így várható volt, hogy nem lesz könnyű dolga Kiss Krisztián legénységének a Pilis ellen. A találkozón kapott két kiállításunk meg is pecsételte a sorsunkat...

Pest megyei I. osztály

15. forduló

Nagykáta SE – Pilisi LK-Legenda Sport 1–7 (0–5)

Nagykáta, 150 néző. Vezette: Fromm G. (Berki A., Porkoláb F.)
NAGYKÁTA: Lengyel J. 4 – Czakó II. N. 0, Czakó I. N. 4, Komonyi Gy. 4 (Szigedi E. 4, 46.p.), Balogh I. 4–2=2 – Szalkai P. 4 (Molnár D. 0, 68. p.), Vadkerti V. 4 (Kiss Á. 4, 46. p.), Mózes D. 5, Pető D. 4 (Tóth Gy. 0, 62. p.) – Lakatos B. 4 (Farkas K. 5, 46. p.). Megbízott edző: Kiss Krisztián.
PILIS: Fűz E. – Halgas I., Csáki N., Jenei O., Üres–Farkas B. (Sáran T. 60. p.)– Molnár Á. (Mezei R. 60. p.), Csikós F., Gerebenics N. – Kinder L. (Szabó Á. 68. p.), Bán Zs. (Kerepeszki Z. 82. p.), Kurucsai M. (Máté R. 41. p.). Játékos-edző: Kurucsai Milán.
GÓL: Szalkai P., ill. Csikós F. (3), Gerebenics N., Kurucsai M., Bán Zs., Molnár Á.
SÁRGA LAP: Lengyel J., Kiss Á., Tóth Gy., ill. Csáki N., Molnár Á., Csikós F.
KIÁLLÍTVA: Czakó II. N. a 12. percben (gólhelyzetben lévő ellenfelével szemben elkövetett szabálytalanságért), Balogh I. az 59. percben (a játékvezető megsértéséért).
KISS KRISZTIÁN: – Ennyi volt a két csapat közti különbség. Csapatomnak köszönöm, hogy ebben a helyzetben végigcsinálták a szezont és partnerek voltak a közös munkában. Ellenfelünknek gratulálok, mindenkinek jó pihenést a télre.