Vármegye I.: nagyszombaton Perbálra látogatunk

U7-U9: Elindult a tavaszi versenyidőszak a Bozsik Egyesületi Programban

Vármegye I.: 4–2-es győzelem a Felsőpakony ellen

Március 2-én, vasárnap délután hazai környezetben...

U16: behúztuk a rangadót

Szombat délelőtt Tápiószecsőre utazott Hegedűs József vezette serdülő gárdája. Folytatva az elmúlt hétvégi jó formát, ezúttal is sikerült begyűjteni a három pontot.

Jól kezdtük a mérkőzést, már a mérkőzés ötödik percében szöglet után Szalontai szerzett gólt, amit tíz perccel később ismét szögletből Sali toldott meg még eggyel, 2-0 ide. Ezután a villámgyors Surányit ugratták ki a hazaiak, aki nem hibázta el a ziccert 1-2.

A második félidő elején Danyi Alex rúgott hatalmas gólt amivel egalizálta az eredményt 2-2. Néhány perccel később Szalontai lövése kijött a hazaiak kapusáról, amit Sali Roli a hosszú sarokba rúgott, 2-3. Ezután akadt itt is ott is helyzet, ami azonban kimaradt, így a térségi rangadót a mi csapatunk nyerte, így megerősítettük a helyünket a dobogón.

Pest megyei I. osztályú U16-os bajnokság

15. forduló

Tápiószecső FC - Nagykáta SE 2-3(1-2)

Tápiószecső, 20 néző. Vezette: Németh I.. (Szántó T.)
NAGYKÁTA : Farkas R. 7 - Árvai L.6, Szabó M. 6, Rafael L. 6, (Halászi Á. 6), Utasi Balázs 7 -  Nagy B. 6. ( Demecs Sz. 0) - Csikós M. 7, Béres Z.8. - Sali R. 7, Szalontai M. 7. Edző: Hegedűs József.
GÓL: Sali R. (2), Szalontai M., ill. Surányi D., Danyi A.
HEGEDŰS JÓZSEF: A meccs elején gyorsan vezetést szereztünk, ami talán túlzottan is megnyugtatott bennünket és a hazaiak megérdemelten egyenlítettek a második félidő elején, de a csapat erejét mutatja, hogy sikerült a javunkra eldönteni a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak, a Szecsőnek pedig sok sikert a folytatáshoz.