Női, U15 lány: gáláztak a fiatalok, pont nélkül tértek haza a felnőttek

U12, U13, U15: a KISE és a Tura voltak a hétvégén ellenfeleink

Április 12-én, pénteken Bugyira látogatott...

Hétvégi programajánló

Már péntek délután megkezdődik a hétvégi...

Drámai továbbjutás a kupában Tápiószecsőn

Szombat délután felnőtt csapatunk lejátszotta szezonbeli első tétmérkőzését, melyet Tápiószecsőn, a Magyar Kupa 1. fordulójában vívtunk. Egy igen fordulatos mérkőzésen büntetőkkel sikerült kiharcolnunk a továbbjutást.

Csapatunk az első félidőben nem mutatott szép játékot, sőt Horváth Martin révén már a 3. percben vezetést szereztek a hazaiak. A ’Szecső azonban nem örülhetett sokáig, mert a 23. percben Bátori Balázs piroslapot kapott, ugyanis Mányi Domonkost gólhelyzetben buktatta.

A második játékrészben megpróbáltuk kihasználni az emberelőnyt, de egyenlítő gólunk váratott magára, egészen a 89. percig, amikor rutinos támadónk, Mohácsi Gábor gurított Vikor István hálóőr mellett a kapuba. Ezzel 1–1. A lefújásig volt még izgalom, ugyanis a 93. percben Majzik Balázs megkapta második sárga kártyáját, így ő is mehetett Bátori után idő előtt zuhanyozni. A lefújást követően jöhettek a mindent eldöntő 11-esek, ahol a kapunkban Lengyel parádésan szerepelve, két tizenegyest is hárítani tudott, így 6–5-ös összesítéssel mi győztünk a találkozón és jutottunk tovább az MK 2. fordulójába.

Magyar Kupa (Pest megyei ága)

1. forduló

Tápiószecső – Nagykáta 1–1 (1–0) /büntetőkkel: 6–5/

Tápiószecső, 100 néző. Vezette: Tamási P. (Bíró R., Szemerczki E.)
TÁPIÓSZECSŐ FC: Vikor I. – Hegedűs P., Pozder N., Bátori B., Fekete I. – Juhász B., Kardos L., Majzik B., Varga V. (Balla Cs., 66. p.) – Lingli L. (Husza Á. a szünetben), Horváth M. (Minkó N., 80. p.). Edző: Almási János.
NAGYKÁTA SE: Lengyel J. – Czakó II. N. (Mányi Zs. 70. p.), Komonyi Gy., Lovasi B., Balogh I. – László Zsiska R. (Mohácsi G. 38. p.), Kiss K., Kiss Á. (Lakatos L. B. 65. p), Németh N. – Szalkai P., Mányi D. Edző: Tóth Imre.
GÓL: Horváth M., ill. Mohácsi G.
SÁRGA LAP: Pozder N., Kardos L.
KIÁLLÍTVA: Bátori B. a 23. percben (gólhelyzetben lévő ellenfelével szemben elkövetett szabálytalanságért), ill. Majzik B. a 93. percben (a második sárga lap után).