U17, U19: kettős vereséggel zártuk az őszt

Az őszi szezon utolsó bajnokiját Gödöllőn játszottuk, ahol szoros csatában ugyan, de egyaránt alulmaradt mind a két korosztályos csapatunk.

Szombaton délben, nyirkos, ködös időben zárta a szezont U19-es csapatunk. Gödöllő volt az úti célunk, ahol a műfüves pályán került sor a találkozóra. Jól is kezdtük a mérkőzést, de három helyzetünkből, egyet sem váltottunk gólra. Ellenfelünk egyszer rúgott kapura, ám Farkas bravúrral védett. Az első félidő végén azonban már ő sem tudott hárítani. Lukács szép egyéni alakítás végén szerzett vezetést a házigazdának. A szünet után jórészt mezőnyjáték folyt, de csapatunk nagy lelkesedéssel, akarattal szerette volna megszerezni az egyenlítő gólt. Ez azonban sajnos nem sikerült. A végén kockáztattunk, de nem jött be. A teljesen kinyíló védelmüket megkontrázta a Gödöllő és Kaszás megszerezte csapata második gólját. Helyenként jól játszottunk és a hozzáállásunk is rendben volt, de ez csak a vállalható vereséghez volt elegendő.

Országos U19-es bajnokság, III. osztály, Közép-keleti csoport

13. forduló

Gödöllői SK – Nagykáta SE 2–0 (1–0)

Gödöllő, 20 néző. Vezette: Kálé E. (Berendi T., Bíró Zs.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R. 7 – Beregszászi R. 6, Ujvári D. 6, Makádi M. 6, Bodor B. 6 – Fodor D. 6, Kosztolányi B. 7, J. Krasniqi 7, Szénási L. 6 – Fehér I. 6, Szabó G. 6. Edző: Kiss Krisztián.
GÓL: Lukács J., Kaszás V.
SÁRGA LAP: Horváth S., Dékány G., ill. Szabó G., Kosztolányi B., Ujvári D.
KIÁLLÍTVA: Szénási L. (Nagykáta) a 93. percben (a játékvezető megsértéséért).
KISS KRISZTIÁN: – Jó teljesítményt nyújtottunk, egy jó csapat otthonában. Úgy gondolom a téli pihenő a legjobbkor jön, mindenkire ráfér. Remélem a szünet elegendő lesz számunkra, hogy rendezzük sorainkat. Dékány Balázs barátomnak gratulálok a győzelemhez. Mindenkinek jó pihenést és kellemes Karácsonyt kívánok.

A szezon utolsó mérkőzésén Gödöllőn játszottunk, ahol a cél a tisztes helytállás volt. Az első félidőben két egyforma képességű csapat feszült egymásnak helyzetek itt is ott is akadt, de a félidő nulla nullára végződött. A második játékrészben belekezdett a hazai csapat, ami negyedóra után góllá érett, 1–0 oda, mint később kiderült ez az egy gól eldöntötte a mérkőzést.

Országos U17-es bajnokság, III. osztály, Közép-keleti csoport

13. forduló

Gödöllő SK – Nagykáta SE 1–0 (0–0)

Gödöllő, 30 néző. Vezette: Bíró R. (Berendi T., Kálé E.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R. 8 – Dudok M. 6, Halászi Á. 7, Molnár D. 6, Pesti Sz. 6 – Balog Z. 5, Nagy B. 6, Utasi Bence 6, Sipos R. 6 – Varga B. 6, Szécsényi G. 6. Edző: Hegedűs József.
HEGEDŰS JÓZSEF: – A mai napon mindenki becsületesen küzdött, de gólt nem sikerült rúgnunk, így a Gödöllő megérdemelte győzött.