U17, U19: kettős vereség a Dabastól a hétközi bajnokin

Csütörtök délután U17-es és U19-es csapatunk hazai pályán fogadta a Dabas hasonló korosztályú csapatait.

Fiatalabb csapatunk lépett előbb pályára. Gyerekeinkre nem is lehetett panasz. Jó hozzáállással, nagy elánnal játszottak egy remek csapat ellen. Az utolsó percig élt a remény a pontszerzésre, de sajnos alulmaradtunk.

Idősebb korosztályunk viszont sajnos sima vereséget szenvedett, egy nagyon jól felkészített dabasi csapat ellen. A bajnokságból még négy találkozónk van hátra, jövő vasárnap Somoskőújfalura utazunk.

Országos U17-es korosztályú bajnokság, Közép-keleti csoport

22. forduló

Nagykáta – Dabas 1–3 (0–2)

Nagykáta, 20 néző. Vezette: Kele Á. (Németh P., Németh K.)
NAGYKÁTA SE: Farkas R. 7 – Árvai L. 5, Tóth L. 6, Utasi Balázs 6, Dekovits D. 5, (Juhász G. 5, 60. p.) – Bódi B. 6, Nagy B. 5, Pesti Sz. 7, Dudok T. 7, (Sipos R. 5, 57. p.), Varga K. 5, (Kalmár K. 5, 46. p.) – Lendvai L. 6, (Utasi Bence 6, 46. p.). Edző: Kiss Krisztián.
FC DABAS: Prigyeni D. – Nyeső M. (Bognár S. 55. p.), Kovalik R., Farkas Zs., Pekker G., Farkas Cs., Czili B., Vörös T. (Szőrös M. 67. p.), Lukasik D. (Farkas J. 55. p.), Mata T. (Láng A. 55. p.), Krizsán L. Edző: Szőgyi Tamás.
GÓL: Utasi Balázs, ill. Lukasik D., Nyeső M., Pekker G.
SÁRGA LAP: Prigyeni D., Farkas Zs., Vörös T., Bognár S., Farkas J.
KISS KRISZTIÁN: – Először is szeretném megköszönni a Dabas csapatának, hogy beleegyeztek a mérkőzés időpontjának módosításába. Jó ellenfél ellen, lelkesen és helyenként jól játszottunk. Akartunk, Utasi nagy szabadrúgásgóljával még visszajöttünk a meccsbe, az utolsó percben kockáztattunk Farkas Ricsit előre vittük a döntetlen reményében, de a húzás nem jött be, gólt kaptunk belőle. Ettől függetlenül köszönöm a játékosoknak a hozzáállást, mely remek volt.

Országos U19-es korosztályú bajnokság, Közép-keleti csoport

22. forduló

Nagykáta – Dabas 0–4 (0–1)

Nagykáta, 30 néző. Vezette: Német K. (Németh P., Kele Á.)
NAGYKÁTA SE: Szabó G. 5 – Beregszászi R. 5, Halászi Á. 4, Ujvári D. 5, Bodor B. 5 – Fehér I. 4–2=2, (Fodor D. 4, 57. p.), Molnár R. 5, Szilágyi L. 5, Hriczu B. 5 (Sajó M. 0, 76. p.), Surányi D. 4 – J. Krasniqi 4, (Balogh Z. 0, 66. p.). Edző: Kelemen István.
FC DABAS: Isztolyka Á. – Riesz D., Horváth K., Radácsi K., Jurászik G., Mata P., Kőszegi Z. (Farkas R. 79. p.), Fodor G., Horváth D. (Nyerges P. 46. p.), Tóth L. (Zsíros M. 68. p.), Balogh B. (Hornyák A. 72. p.). Edző: Farkas Krisztián.
GÓL: Fodor G. (2), Mata P. (2, egyet 11-esből).
SÁRGA LAP: Ujvári D., Krasniqi J.
KIÁLLÍTVA: Fehér I. (Nagykáta) az 58. percben (lecserélése után a játékvezető megsértéséért).
KISS KRISZTIÁN: – Egy jó csapattól kaptunk ki, ellenfelünk győzelme még ilyen arányban is megérdemelt. Mindkét csapat nevében szeretnénk megköszönni a mérkőzések utáni vendéglátást.