U19: sikerrel rajtoltunk a valkói szezonnyitón

Április 8-án, szombaton délelőtt U19-es korosztályunk is megkezdte menetelését a Pest megyei bajnokság, Keleti csoportjában. Az 1. fordulóban Valkóra látogattunk, ahol magabiztos győzelmet könyvelhettünk el.

A mérkőzést jól kezdtük. Varga Koppány remek egyéni alakításával már az elején vezetést szereztünk, majd egy szöglet után Utasi Balázs jól érkezett és tovább növelte az előnyünket. Megint Varga Koppány villant, az eredmény máris 3–0 ide. Addig stabilan védekeztünk, de az egy-egy elleni védekezésnél egyszer a támadó nyerte a párharcot, ezután kilőtte a hosszú sarkot.

A szünetben kettőt cseréltünk az újak jól szálltak be, tovább tudtuk növelni előnyünket. A vége egy magabiztos, 6–1-es nagykátai siker.

Pest megyei U19-es bajnokság, Keleti csoport

1. forduló

Valkó KSK – Nagykáta SE 1–6 (1–3)

Valkó, 30 néző. Vezette: Vitárius G.
NAGYKÁTA SE: Lendvai L. 6 – Halászi Á. 6, Balogh Z. 5 (Hriczu B. 6, a szünetben), Fodor D. 6, Sipos R. 6 – Ivánfy M. 6, Tóth A. 6 (Werner M. 0, 68. p.), Beregszászi R. 6, Juhász G. 5 (Árvai L. 6, a szünetben) – Varga K. 7, Utasi B. 7. Edző: Györe László.
GÓL: Bese R., ill. Varga K. (2), UTasi B. (2), Ivánfy B., Sipos R.
GYÖRE LÁSZLÓ: – Az utolsó 20 percben a Valkó teljesen elfáradt nem a játékkal, hanem velünk és a játékvezetővel foglalkoztak. Örülök, hogy megúsztuk sérülés nélkül. Csapatomnak gratulálok a győzelemhez.