U14: harmadik hely a hazai rendezésű Bajnokok Tornáján

Június 16-án, vasárnap délelőtt sporttelepünkön rendezte az MLSZ Pest Megyei Igazgatóság a Pest megyei II. osztályú U14-es Bajnokok Tornáját, ahol a harmadik helyen zárt csapatunk.

A négy résztvevő két-két 2 x20 perces elődöntőt játszott, ami után a győztesek a fináléba jutottak, míg a vesztesek pedig a harmadik helyért küzdhettek meg. A rekkenő hőség ellenére a fiatalok szépen helytálltak, igen jó mérkőzéseket vívtak egymással, a végére pedig eldőlt, hogy ki lesz idén a bajnokok bajnoka.

A díjakat az MLSZ PMI képviseletében Gallai Gergő, versenyiroda-vezető adta át. A nap zárásaként a résztvevők sportegyesületünk vendégszeretetét élvezhették egy közös ebéd elfogyasztása közben, melyet ezúton is köszönünk a Fejús Hús Kft-nek.

A találkozókról készült képeket az MLSZ PMI facebook oldalán, vagy közvetlenül IDE kattintva tekinthetik meg.

Elődöntők:

Nagykáta SE – Viadukt SE-Biatorbágy 1–5 (0–2)
GÓL:
Rafael Z., ill. Császár Z., Sipos B., Cseresznyés Cs., Kecskédi T., Papp B.

Főnix ISE-Gödöllő – Csömöri KSK 2–2 (1–1) /9-esekkel: 1–2/
GÓL:
Paár T. (2), ill. Deák B., Dósa Á.

Harmadik helyért:

Nagykáta SE – Főnix ISE-Gödöllő 7–1 (4–1)
GÓL:
Rafael Z. (3), Csikós K (3), Rada Á., ill. Paár T.

Döntő:

Viadukt SE-Biatorbágy – Csömöri KSK 3–0 (0–0)
GÓL:
Komlósi D., Pomaházi B., Fekete M. (öngól).

HEGEDŰS JÓZSEF (Sárközi Szabolcs távollétében): – Először is gratulálok valamennyi résztvevőnek, aki magára a tornára eljutott. Minden csapat megérdemelten lett bajnok a maga csoportjában! A torna első mérkőzésén sajnos nem tudtuk tudásunk legjavát nyújtani, ez meg is pecsételte sorsunkat a jó erőkből álló Biatorbággyal szemben. A harmadik helyért a Gödöllő ellen már sikeresen alkalmaztuk az edzéseken gyakoroltakat és nagy különbségű győzelmet arattunk. Összességében elmondható, hogy újabb pozitív élményekkel gazdagodott csapatunk, ami után jó szájízzel vonulhatunk megérdemelt pihenésünkre.