Megye I.: a Felsőpakony ellen javíthatunk

Február 27-én, szombaton kora délután felnőtt együttesünk előtt újabb feladat ál. Tápiószentmártonban fogadjuk a Felsőpakony gárdáját.

Az elmúlt nyáron, a bajnokság 2. fordulójában idegenben 3–2-es győzelmet arattunk egy rendkívül izgalmas derbin. Akkor a 90. percben szereztük a harmadik, mindent eldöntő találatot. A találatainkat Németh Norbert, Szalkai Péter és Mányi Domonkos szerezték.

A ’Pakony nem kezdte jól az évet, előbb a Biatorbágyon (4–1), majd odahaza a Budakalásztól (2–1) szenvedtek vereséget. A legutóbbi játéknapon viszont már örülhettek, a Dunakeszit verték 3–1-re.

A mi csapatunk a legutóbb a Tököl ellen, egy igazi egygólos mérkőzésen szenvedett 1–0-s vereséget. Most, itt a lehetőség, hogy újra a győzelem útjára lépjen a csapat!