U15: nem sikerülta pontszerzés Putnokon

U15-ös alakulatunk február utolsó vasárnapján újabb hosszú útra utaztak. Az úticél ezúttal Putnok volt, ahol az MVSC-Miskolc együttese volt az ellenfél. Sajnos ezen a napon nem sok babér termett számunkra!

Regionális U15-ös labdarúgó-bajnokság, Északi csoport

17. forduló

MVSC-Miskolc – Nagykáta SE 5–1 (2–0)

Putnok, zárt kapuk mögött. Vezette: Leveleki G. (Porcs T., Varga I Z.)
NAGYKÁTA SE: Lótos D. 5 – Németh B. 5, Sztanó Zs. 6 (Molnár P. 6), Kis B. 7, Turóczi Zs. 5 – Marton M. 7, Madai E. 7, Vidor B. 7, Réz M. 5 (Lengyel M. 7) – Farkas K. 6 (Fürstenfelder M. 6), Szarvas N. 6. Edző: Fényes Nándor.
GÓL: Matusz-Kalász B. (4), Magyar Á., ill. Lengyel M.
FÉNYES NÁNDOR: – Az első félidőt az ellenfélnek adtuk, nagyon nem az történt a pályán, amit az öltözőben megbeszéltünk, ketté voltunk szakadva mezőnyben. A második félidőben átváltottunk egész pályás letámadásra. 20-25 percig a mi akaratunk érvényesült, visszahoztuk a mérkőzést 2-1-re és benne volt az egyenlítés lehetősége is, ehelyett egy védelmi hibából gólt kaptunk, ami után már a lélektani előny is az ellenfelünké volt. Ezúton köszönöm a miskolci kollégának, hogy odajött a csapatomhoz és elismerően szólt a fiúkhoz. A második félidei játékunkra abszolút lehet építeni, viszont azt sajnálom, hogy három ajándék gólt adtunk a Miskolcnak. Aki látta az összecsapást, az elmondhatja, hogy egy jó mérkőzést játszottak a felek.