Április 15-16-án, pénteken, illetve szombaton 4 korosztályunkkal vettünk részt a Jászfényszaru VSE által szervezett Húsvéti NAGY Gólvadászat kupáján.
U10-es korosztály
A résztvevő csapatok:Ikarus BSE, BVSC-Zugló, Jászberényi FC, Tiszakécske VSE, Jászfényszaru VSE „U9”, II. Kerület UFC, Black Friday, Újpest FC, Nagykáta SE, Jászfényszaru VSE „U10”.
Mérkőzéseink:
Nagykáta SE – II. Kerület UFC 0-4
Nagykáta SE – Black Friday 1-1
Nagykáta SE – Újpest FC 0-3
Nagykáta SE – Jászfényszaru VSE „U10” 4-0
A csoport 4. helyén végeztünk, így az 5-8. helyért játszhattunk a folytatásban.
5-8. helyért
Nagykáta SE – Jászberényi FC 1-2
7. helyért
Nagykáta SE – Tiszakécske VSE 1-2
Az U10-es torna végeredménye:
1. Black Friday
2. II. Kerület
3. BVSC-Zugló
4. Ikarus BSE
5. Újpest FC
6. Jászberényi FC
7. Tiszakécske VSE
8. Nagykáta SE
9. Jászfényszaru VSE „U9”
10. Jászfényszaru VSE „U10”
U8-as korosztály
A résztvevő csapatok:Jászfényszaru VSE, FC Dabas, Szolnoki MÁV UFC, RAFC, Nagykáta SE, DEAC, MTK Budapest „U7”, JVSE-Rosenberger, Eger SE, SC Hírős-ÉP
Mérkőzéseink:
Nagykáta SE – RAFC 1-4
Nagykáta SE – FC Dabas 2-4
Nagykáta SE – Szolnoki MÁV UFC 0-5
Nagykáta SE – Jászfényszaru VSE 0-6
A csoportból az Ezüst-ágra kerültünk.
Nagykáta SE – JVSE-Rosenberger 1-2
Nagykáta SE – RAFC 1-5
Nagykáta SE – SC Hírös-ÉP 1-3
Nagykáta SE – Eger SE 1-4
Arany-ág végeredménye:
1. DEAC
2. Jászfényszaru VSE
3. Szolnoki MÁV UFC
4. MTK Budapest U7
5. FC Dabas
Ezüst-ág végeredménye:
1. JVSE-Rosenberger
2. Eger SE
3. Hírős-ÉP
4. RAFC
5. Nagykáta SE
U11-es korosztály
A résztvevő csapatok:Gyöngyösi AK, Jászapáti VSE, Jászberényi SE, JVSE-Rosenberger, Jászfényszaru VSE, Újpest FC, Carvalho BLAUSE, Jászberényi FC, Nagykáta SE, Tehetség SE.
Mérkőzéseink:
Nagykáta SE – Carvalho BLAUSE 0-3
Nagykáta SE – Tehetség SE 3-1
Nagykáta SE – Újpest FC 2-6
Nagykáta SE – Jászberényi FC 2-3
A csoport 4. helyén végeztünk, így az 5-8. helyért játszhattunk.
5-8. helyért:
Nagykáta SE – Jászberényi SE 0-1
7. helyért
Nagykáta SE-JVSE-Rosenberger 2-0
Az U11-es torna végeredménye:
1. Carvalho BLAUSE
2. Újpest FC
3. Gyöngyösi AK
4. Jászapáti VSE
5. Jászberényi FC
6. Jászberényi SE
7. Nagykáta SE
8. JVSE-Rosenberger
9. Tehetség SE
10. Jászfényszaru VSE
U9-es korosztály
A résztvevő csapatok: Carvalho BLAUSE, Főnix GOLD FC, Jászfényszaru VSE, Nagykáta SE, Eger SE(lány) Tehetség SE.
Mérkőzéseink:
Nagykáta SE – Főnix GOLD FC 3-6
Nagykáta SE – Carvalho BLAUSE 3-2
Nagykáta SE – Eger SE (lány) 7-3
Nagykáta SE – Tehetség SE 5-1
Nagykáta SE – Jászfényszaru VSE 2-6
Az U9-es torna végeredménye:
1. Carvalho BLAUSE
2. Főnix GOLD FC
3. Jászfényszaru VSE
4. Nagykáta SE
5. Eger SE (lány)
6. Tehetség SE
LAKATOS BALÁZS:– Összeségben hasznos torna volt számunkra valamennyi korosztályunkat illetően. Voltak pozitív dolgok is, illetve negatív részek is. Őszintén szólva jobb eredményekre számítottam, de ezen a hétvégen is beigazolódott, hogy van még előttünk munka bővven.