Szerdán kupameccs!

Május 6-án, szerda délután rendezik a Pest Megyei Kupa 6. fordulóját, azaz a negyeddöntőket. Ellenfelünk a „megye-egyes” Gödöllői SK lesz.

Az elmúlt kiírásban egészen a döntőig meneteltünk, ahol aztán a lényegesen jobb erőkből álló Vác FC csapata 3-0-s győzelmet könyvelhetett el. Nyáron aztán a Magyar Kupa főtábláján a Balatonfüred ellen kapituláltunk és lett vége a remek sorozatnak.

A tavalyi szezon menetelésének hála a 2014/2015-ös PMK küzdelmekbe kiemeltként, csak az 5. fordulóban kapcsolódtunk be, csakúgy, mint a Gödöllő.

Az 5. fordulóban magabiztos győzelmet (0-4) arattunk a szomszédos Tápiószentmártonban, míg aktuális ellenfelünk a szintén „megye-egyes” Vecsés gárdáján keresztül jutott tovább (3-2) a következő körbe.

A szerdai mérkőzésre a vendégek egy a Százhalombatta elleni döntetlennel hangolódtak. Ez az eredmény azt jelentette, hogy a GSK továbbra is a 12. pozíciót foglalja el a tabellán. Május 6-án valószínűleg egy roppant izgalmas összecsapásnak lehetünk majd tanúi, ráadásként ez egy remek alkalom lesz arra, hogy felmérjük jelenlegi keretünk mire lehet képes egy egyel magasabb osztályban szereplő gárda ellen.

A szabályokról:

A továbbjutó az a csapat, aki a rendes játékidő alatt több gólt szerez. Amennyiben a 90 perc alatt nem születik döntés, akkor mi vagyunk a továbbjutok, lévén alacsonyabb osztályban szereplünk.