U19: Sajnos ismét kikaptunk

Szombat délelőtt a meglehetősen zord őszi időben a Sülysáp gárdáját fogadta ifjúsági csapatunk az idényzárón.

Az első félidőben nagyrészt csak mezőnyjáték folyt, nagy lehetőség egy volt a vendéggárda előtt, de Szabó a helyén volt és védett.

A második félidőben viszont annál eseménydúsabb volt a meccs. Az 50. percben a ’Sülyiek egy fejes után kapufával veszélyeztettek. A félidő közepén büntetőt kaptunk és emberelőnybe kerültünk. Az ellenfél meghatározó játékosa Mányi Zsombor kapott piros lapot. A megítélt 11-est Lakatos váltotta gólra (1-0). A folytatásban viszont nem úgy alakultak a dolgok, mint ahogy azt vártuk, reméltük. A 81. percben egy szabadrúgás után Szabó még védett, de a kipattanót Jakab értékesítette (1-1). Ez a gól mintegy ébresztőként hatott ránk. Két percre rá Lakatos közeli lövése a kapufán csattant. Ahogy az lenni szokott, a kimaradt lehetőség megbosszulta magát. A ráadásban Mányi Domonkos értékesítette ziccerét és a vendégeink mind a 3 pontot magukkal vitték (1-2). Csapatunkra ráfér a téli pihenő, egy jó felkészüléssel szebb tavaszunk lehet.

Pest megyei I. osztályú U19-es bajnokság, Keleti csoport

13. forduló

Nagykáta SE – Sülysáp KSK 1-2 (0-0)

Nagykáta, 50 néző. Vezette: Kéri II. Z. (Kéri I. Z.)
NAGYKÁTA: Szabó G. 5 – Vörös G. 4 (Bodor B. 0, 90. p.), Farkas K. 5, Mózes D. 5, Skultéti I. 5- Czető D. 5, Vadkerti V. 5, Kosztolányi B. 5 (Újvári D. 5, 46. p.), Schmikl N. 5 - Lakatos B. 6, Molnár L. 5. Edző: Kiss Krisztián.
GÓL: Lakatos B., ill. Jakab Z., Mányi D.
SÁRGA LAP: Mózes D., ill. Gedei D.
KIÁLLÍTVA: Mányi Zs. (Sülysáp KSK) a 65. percben (a játékvezető megsértéséért).
KISS KRISZTIÁN: - Olyan volt a meccs, mint az egész őszi idényünk. Mindenkinek pihennie kell most és tiszta fejjel nekimenni a felkészülésnek majd januárban. Ezek után csakis szebb tavaszunk lehet. Mindenkinek jó pihenést a télre,a Sülysápnak pedig gratulálok.