Női: más súlycsoportban voltunk

Női egyletünk ezen a hétvégén a megyei futsalbajnokságban lépett pályára, ahol hazai környezetben a kimondottan futsalcsapatként tevékenykedő Amazon Foci SE együttesét fogadta.

Pest megyei női futsal bajnokság

5. forduló

Nagykáta SE – Amazon Foci SE II 1–12 (0–5)

Nagykáta, 20 néző. Vezette: Kiss T. Z. (Mohácsi I., Józan Cs.)
NAGYKÁTA SE: Darula R. 5 – Gál Zs. 5, Eperjesi Zs. 4, Horváth Zs. 5, Lőrincz B 4. Cserék: Pap A. 4, Gábor G. 4, Fegyverneki K. 4, Czinege V. 3, Sárközy Cs 3. Edző: Tarr Gergely.
AMAZON SE: Jánoshegyi E. – Barlai-Ország A., Gyuláné P. M., Mészáros B., Mészáros D. Cserék: Török T., Kiss E., Takács É., Kelemen D., Kovács T., Köntös F., Béres L., Czifra N. Edző: Bánk Gergely.
GÓL: Gábor G., ill. Béres L. (4), Mészáros D. (2), Kelemen D. (2), Barlai-Ország A., Mészáros B., Kovács T., Czifra N.
TARR GERGELY: – Sajnos a mai mérkőzésen kicsit sem tudtuk megnehezíteni a nálunk sokkal rutinosabb és csak futsalozó ellenfelünk dolgát. Mind a két félidő elején 5-5 percnyi jó periódust tudtunk produkálni, aztán a hátralévő időt nagy részben csak végigasszisztáltuk a vendégcsapatnak. Ma fejben és figyelemben nem nagyon tudtunk megérkezni a találkozóra és végig csapdosó, rohanó játékba lovaltuk saját magunkat. Ellenfeleink kifejezetten jól játszva, sokkal nagyobb lelkesedéssel, maximálisan megérdemelten nyerték meg a találkozót ilyen arányban. Igaz, hogy számunkra még csak a második meccs volt ez, de a látottak alapján, szerintem a bajnokság egyik legjobban szervezett csapatával találkoztunk. Ezt a délelőttöt gyorsan el kell felejteni.