U7: hat nap alatt két eseményen is részt vettünk

Június 10-én U7-es kis csapatunk a 4 Trainerz csapatához látogatott Budapestre, míg 16-án Tápiógyörgyén játszott felkészülkési mérkőzést.

Budapesten egy 10 csapatos tornán vehettünk részt, ahol sajnálatos módon egy csúnya vereség miatt (2–0-ról fordítottak elennünk 2–3-ra) már nem küzdhettünk meg a az első és második helyért, csak a harmadik és negyedik pozíció jöhetett már szóba.

Eredményeink:

UTE Labdarúgó Akadémia – Nagykáta SE 0–3

Soroksár SC – Nagykáta SE 3–2

4 Trainerz IV. – Nagykáta SE 1–17

II. Kerület UFC – Nagykáta SE 4–2

LŐRINCZ BETTINA:– Az összes győzelmünknél nagyon rendben voltunk, végig mi domináltunk és rendre utasítottuk magunk mögé a többi csapatot. A Soroksár elleni fájó vereségnél is a mi kezünkben volt a mérkőzés. 2– 0-nál kicsit elengedve a mérkőzést és rossz döntések miatt tudott fordítani ellenfelünk. Kiemelkedő egyébként, hogy a csoportba nekünk volt a legtöbb rúgott és legkevesebb kapott gól! A harmadik helyért küzdve már nem láttam azt az akaratot, energiát, amit az előtte lévő mérkőzéseken. Sajnálatos módon elfogytunk a végére. Így jutottunk a negyedik helyre. Büszke lehetek mindenkire, nem lehet egy rossz szavam sem, hiszen amilyen hibákat elkövetünk azt mind ki tudjuk javítani és ki is fogjuk.

Június 16-án U7-es csapatunk a Tápiógyörgye csapatához látogatott egy 4+1-es edző mérkőzés erejéig.

LŐRINCZ BETTINA:– A nagy hőség és műfűből áradó meleg kicsit kifogott rajtunk az első 10-15 perceben. Úgy jellemezném inkább, hogy saját magunknak nehezítettük meg a játékot. Viszont ami utána következett az gyönyörű szép játék, rengeteg gól és csodálatos támadás befejezések. Mondhatom, hogy mindenhogy sikerült betalálni. Egyéni játék, kombinatív játék, szögletek, szabadrúgás. Bomba gólok, cselek és kiváló védekezés. Támadás felépítésünk egyik oldalról a másikra forgatott játékokból nagyon szépen kialakítva lett eredményes. Védő munkába kell még kicsit beletenni, azon javítunk majd, mert egy-két játékos kivételével sokszor elől maradunk, mintha csak a passzokat várnánk felfelé. Panaszra nincs ok, jó mérkőzést láthattunk. Hibáinkat javítjuk és a támadásainkat tökéletesítjük. Köszönjük a ‘Györgye csapatának a meghívást! Remek játék volt.