U16: magabiztos győzelem Vácon

Újabb serdülő mérkőzésre került sor a hétvégén, ahol ezúttal a Vác ellen léptük pályára idegenben a szérüskerti műfüves pályán.

Jól kezdtük a mérkőzést, támadólag léptünk fel, sok helyzetet alakítottunk ki. A mezőnyfölényünk a mérkőzés 26. percében érett góllá, amikor egy hazai játékos elpasszolta a labdát, amit Sali Roland gólra váltott, tizenegy perccel később ismét ő volt eredményes, majd egy kiugratás után gólpasszt adott Szalontai Máténak 3-0 ide. A szünet után folytatódott a mezőnyfölényünk, de újabb gólt nem sikerült elérni, sőt a hazaiak Gózon Dávid révén szépítettek, amire ismét Sali válaszolt 4–1 ide. Megérdemelt győzelem egy jó és kulturált focit játszó ellenféllel szemben.

Pest megyei U16-os bajnokság

7. forduló

Vác VLSE – Nagykáta SE 1–4 (0–3)

Vác, 30 néző. Vezette: Császár J.
NAGYKÁTA: Farkas R.7 – Árvai L. 7. Halászi Á. 7, Szabó M. 7, Utasi Balázs 7. – Rafael L. 7. – Nagy B. 6. (Nagy-Patai G., 0) – Csikós J. 7 ( Béres Z. 7.), Pesti Sz. 6 – Sali R. 8. (Nagy H.,0), Szalontai M. 7. Edző: Hegedűs József.
GÓL: Sali R. 3., Szalontai M., ill. Gózon D.
HEGEDŰS JÓZSEF: – Fegyelmezetten, jól játszva megérdemelten győztünk egy szimpatikus jó csapat otthonában. Gratulálok a csapatnak, a Vácnak pedig sok sikert kívánok