Vármegye I.: a dunavarsányi túra következik

Április 19. és 21. között újra pályára...

Vármegye I.: nem sikerült meglepnünk a kupagyőztest

Április 20-án, szombaton délután az elmúlt évi...

Már péntek délután megkezdődik a hétvégi...

U9, U11: nemzetközi tornán jártunk Hajdúnánáson

Június 11-én, vasárnap már hajnalban elindult két korosztályos csapatunk Hajdúnánásra, hogy részt vegyen a helyi egyesület által, immáron 11. alkalommal megrendezett hagyományos utánpótlástornán.

Kiss Krisztián és Lovasi Balázs edzőknek az volt a részvétellel a fő célja, hogy ismeretlen csapatok ellen, idegen környezetben léphessenek pályára a gyerekek. Kijelenthetjük, hogy ez megvalósult. Egyesületünk sok tornán részt vett már, de kijelenthető ez tényleg extra szervezésű, lebonyolítású esemény volt.

debreceni öngól

Csapatunk a csoport negyedik helyén végzett, így az alsóházi helyosztókon vehettünk részt.

Nagykáta SE – Olimp Ungvár (ukrán) 3–2
GÓL:
Illés B. (2), Vidor B.

Nagykáta SE – Aranyszarvas SE (Tápiószentmárton) 0-1

Csapatunk a 16 csapatos torna 14. helyén végzett, a győztes pedig a Debreceni Olasz Focisuli lett.

KISS KRISZTIÁN: – Szuper szervezés, remek körülmények, színvonal, remek idő. Kijelenthetem, hogy szülőnek, edzőnek, gyereknek is remek élményt adott a nap. Ahogy a két csapat szurkolt egymásnak az példa értékű volt. Jó csapatok ellen játszhattunk és külföldi rivális ellen is megmutathattuk tudásunkat. Ide máskor is vissza szeretnénk térni, ha lehetőségünk lesz rá. Gratulálok csapatomnak, az U9-nek a hatodik helyhez, a szülőknek pedig köszönöm a buzdítást.

Papp K., Szarvas N.

Csoportunkban a 2. helyen meneteltünk tovább és rosszabb gólkülönbség miatt az 5. helyért játszottunk, így lecsúsztunk a négyes döntőről.

5. helyért

Debreceni Sportiskola – Nagykáta SE 0–1
GÓL:
Szentgyörgyi K.

LOVASI BALÁZS: – Gratulálok minden játékosomnak! Veretlenül, sajnos szerencsétlen körülmények között értük el ezt a helyezést. A látottakkal maximálisan elégedett voltam, ugyanis mi futballoztunk, kreatívan játszottunk. Sokszor ellenfeleink fölé nőttünk. Ez a torna rávilágított arra, hogy hol is tart a csapatunk. Köszönjük az U11-es csapat és a szülök szurkolását is!