Vármegye I.: a dunavarsányi túra következik

Április 19. és 21. között újra pályára...

Vármegye I.: nem sikerült meglepnünk a kupagyőztest

Április 20-án, szombaton délután az elmúlt évi...

Már péntek délután megkezdődik a hétvégi...

U14, U15: edzőmérkőzés a VASAS Kubala Akadméiával

Kedden délután Edzőmérkőzésen lépett pályára U14-es és U15-ös csapatunk hazai pályán, ahol a budapesti VASAS Kubala Labdarúgó Akadémia hasonló korosztályú sapatát láttuk vendégül.

Nagykáta SE – Vasas Kubala Akadémia 0–1 (0–1,0–0, 0–0)

Nagykáta, 60 néző. Vezette Palkó L.
NAGYKÁTA SE: 1-2 játékrész: Szécsi D. – Danyi M., Miskolczi G., Csaba T., Pozsonyi T. – Kiss K. – Mányi B. (Nyakas. D), Palotai T., Rimóczi T., Simon Zs. (Kormos L.) – Mága P. (Palotai Sz). Edző: Kemecsi László.
NAGYKÁTA SE: 3. játékrész: Szécsi D. – Juhász D. (Békés P.), Dudok T., Molnár D., Tóth L. – Varga K., Varga D. – Dekovits D., Utasi B., Ivánfy M. (Varga B.) – Bódi B. Edző: Kemecsi László.
KEMECSI LÁSZLÓ: – Összességében nyilván van lemaradásunk a fentebb osztályhoz képest, de nem olyan nagy, mint amit sokan gondolnak. Az ilyen mérkőzésen tudjuk lemérni, hol is tartunk. Mindenképpen hasznosnak ítélem meg az összecsapást, mely után az ellenfél szakvezetője is elismerően nyilatkozott.

Partnerklubunk, a Vasas Kubala Labdarúgó Akadémia U 14-es csapata volt a vendégünk kedd délután. A mérkőzésen 3x 35 percet játszottunk, melyen az U15-ös társaságunk is szerepet kapott. Nagy lendülettel és elánnal kezdtük a mérkőzést. Az első helyzet előttünk adódott, de Mányi Botinak sajnos nem sikerült a kapuba találni. Mezőnyben harciasan, agresszívan játszottunk a sokat mozgó, kevés érintőt használó vendégek ellen. Védelmünk remekül állta a támadásokat, de sajnos egyszer figyelmetlenek voltunk, melyet ilyen szinten ki is használnak. A második játékrészben nagyobb sebességre kapcsoltak a Vasas fiataljai, igaz, hogy középpályánkon sikerült sok labdát szerezni, de jobbára csak kontrából voltunk veszélyesek, a vendégeket pedig kapusunk bravúrjai állították meg. A harmadik játékrészben az U15-.é volt a főszerep. Ekkor már többször kerültünk helyzetbe, de sajnos gólt nem sikerült szereznünk, pedig sokszor álltunk hozzá közel.