Vármegye I.: a dunavarsányi túra következik

Április 19. és 21. között újra pályára...

Vármegye I.: nem sikerült meglepnünk a kupagyőztest

Április 20-án, szombaton délután az elmúlt évi...

Már péntek délután megkezdődik a hétvégi...

PMK: győzelem Tápiószentmártonban, továbbjutás a legjobb 16 közé

Szeptember 22-én, szerda este felnőtt együttesünknek Tápiószentmártonban, a helyi Aranyszarvas SE otthonában volt jelenése, hogy a két együttes megmérkőzzön a Pest Megyei Kupa 3. fordulójában. A találkozót örömünkre sikeresen vívtuk meg, 3-1-es győzelmet aratva!

Azt tudtuk előre, hogy Kecskeméti József remekül felkészítette gárdáját a bajnokságra, s az ellenünk való kupamérkőzésre is. Be is igazolódott gyanúnk, hogy a Tápiószentmárton igen jó csapat, nem véletlen tartják számon, mint csoportja egyik bajnokaspiránsa, hiszen igen korán, már a negyedik percben megszerezte a vezetést Majoros találata révén. A bekapott gól picit megzavart bennünket, nem tudtuk a saját játékunkat játszani. Aztán a 29. percben Kiss Balázs révén sikerült az egyenlítés. A félidőre 1–1-el vonulhattak a csapatok

A szünetben kettős cserével próbált Sárközi Szabolcs frissíteni. Szalkai Péter és Mányi Domonkos váltotta Lakatos Balázst és Csaba Dénest. A csere jól sikerült. A 74. percben Mányi Domonkos is betalált, ami már a nagykátai vezetést jelentette. 2–1 ide. A hajrára minden erejét összeszedte a házigazda, próbáltak egyenlíteni, de nem sikerült, sőt a 92. percben Márton játékvezető büntetőt ítélt a javunkra. A labda mögé Mányi Zsombor állt, aki azt higgadtan értékesítette, a találattal a végeredményt is beállította.

A kupküzdelmek március végén folytatódnak, addig azonban még rengeteg feladat áll csapatunk előtt, legközelebb, vasárnap a Veresegyház otthonában lépünk pályára!

Pest Megyei Kupa

3. forduló

Aranyszarvas SE – Nagykáta SE-Ulviczky Kft. 1–3 (1–0)

Tápiószentmárton, 100 néző. Vezette: Márton L. (Filácz R., Winkler L.)
ARANYSZARVAS SE: Csutorka M. – Krajcz M., Krasniqi F. (Németh D. 73. p.), Szabó M., Majoros Sz. – Cseh S., Ledacs-Kis B. (Koncz T. a szünetben), Apró J. (Lendvai Z. 54. p.), Kovács R. – Szabó K., Sztehlik G. Edző: Kecskeméti József.
NAGYKÁTA SE-ULVICZKY KFT.: Barta B. – Domonyi R. (Papp Z. P. 65. p.), Nemes B., Erdélyi Zs., Kiss B. (Mányi B. 70. p.) – Sárközi Sz., Mányi Zs., Gulyás B. (Tóth B. 58. p.), Csaba D. (Mányi D. a szünetben) – Nagy B., Lakatos L. (Szalkai P. a szünetben). Játékos-edző: Sárközi Szabolcs.
GÓL:Majoros Sz., ill. Kiss B., Mányi D., Mányi Zs.
SÁRGA LAP:Krasniqi F., Majoros Sz., ill. Nagy B., Kiss B., Mányi Zs.
SÁRKÖZI SZABOLCS: - Egy jó hangulatú, igazi kupamérkőzést játszottunk. A remekül játszó hazai csapat a kiváló kapus teljesítményünk miatt nem tudta több ízben eldönteni a találkozót. Végül mezőny fölényünk gólokban is megmutatkozott, amivel megtudtuk nyerni a mérkőzést. Sok sikert kívánok továbbiakban az Aranyszarvas csapatának és köszönjük Domonyi István úrnak a mérkőzés utáni vendéglátást!