Öregfiúk: visszaelőztük az Aranyszarvast

A Pest megyei öregfiú bajnokság, Délkeleti csoport 15. forduló rangadóját Tápiószentmártonban rendezték. A tét nem volt kevesebb, mint hogy amennyiben győzünk, visszavesszük a vezetésünket a tabellán, vereségünk esetén viszont leszakadunk az Aranyszarvas mögött.

Jól kezdtük a mérkőzést, már a találkozó második percében Kelemen révén vezetést szereztünk. Aztán bő negyedóra múlva a hazaiak egyenlítettek Farkas Krisztián találatával. Sokáig azonban nem örülhettek vendéglátóink. Alig öt percen belül újabb két ’kátai gól született. Előbb Fülep, majd Dékány volt eredményes. Ezzel 3–1 ide.

A félidő derekán még szépítettek a hazaiak egy újabb Farkas Krisztián találattal. A 32. percben aztán egy páros kiállítás után mind a két fél megfogyatkozott.

A második félidőt szinte végig védekezve bekelte ki Tóth György alakulata és sikeresen gyűjtötte be a győzelemért járó három pontot.

A tabellát újra a Nagykáta SE vezeti, de mindössze egyetlen pont a hátránya az Aranyszarvasnak. Hibázni már egyik félnek sem lehet, mert az végzetes lehet a végelszámolást nézve.

Aranyszarvas SE-Tápiószentmárton – Nagykáta SE 2–3 (2–3)
GÓL:
Farkas K. (2), ill. Kelemen I., Fülep N., Dékány B.
KIÁLLÍTVA: Farkas K. a 32. percben (megütötte ellenfelét), ill. Bodor B. a 32. percben (megrúgta ellenfelét).