U19: nehezen emészthető vereség a Pilistől

Kedden délután a csodálatos októberi napsütésben pótolta U19-es csapatunk a két héttel ezelőtti mérkőzését, amit a Pilis kérésére halasztottunk el.

Ha azt írjuk, hogy nem kezdtük jól a mérkőzést akkor igen finoman fogalmaztunk. Hiszen a kilencedik percben sajnos ritkán látható potyagólt kaptunk. Egy előrevágott labdát kapusunk érthetetlen módon lábbal akart megjátszani ám nem találta el, Gila ezt kihasználta és az üres kapuba gurított (0-1). A félidő közepén sikerült újra gólt kapnunk, mégpedig úgy, hogy mi rúgtunk szögletet. A kontrából hathatós védői és hálóőri közreműködéssel Dávid volt eredményes (0-2). A gól után Kiss Krisztián edző cserére szánta el magát és a meglehetősen indiszponált Szabót Sajó váltotta a kapuban. A 29. percben viszont szépítettünk. Schmikl oldalról rúgott szabadrúgást, amit Skultéti a kapufára rúgott, de a kipattanót Nyámádi berúgta (1-2). Az első félidőben más említésre méltó történés nem volt.

A továbbiakban küzdöttünk, de ez túlságosan jó játékkal sajnos nem párosult. A 64. percben aztán eldőlt a mérkőzés. Kotyinszki meglehetősen gyenge szabadrúgását Sajó védte be (1-3). A folytatásban már nem változott az eredmény, így csapatunk továbbra is gödörben van és nagyon össze kell szedni magukat ahhoz, hogy vasárnap nyerni tudjanak Tápiószecsőn.

Pest megyei I. osztályú U19-es bajnokság, Keleti csoport

7. forduló

Nagykáta SE – Pilisi LK 1–3 (1–2)

Nagykáta, 30 néző. Vezette: Novák D. (Tóth I. K.)
NAGYKÁTA: Szabó G. 2 (Sajó M. 3, 29. p.) – Vörös G. 3, Vadkerti V. 4, Nyámádi B. 4 (Újvári D. 0, 70. p.), Skultéti I. 4 (Bodor B. 0, 77. p.) – Gál M. 4, Kosztolányi B. 4 (Molnár L. 4, 57. p.), Czető D. 4, Schmikl N. 3 – Nyitrai R. 3 (Molnár K. 0, 77. p.), Farkas K. 3. Edző: Kiss Krisztián.
GÓL: Nyámádi B., ill. Gila Z., Dávid B., Kotyinszki G.
SÁRGA LAP: Dávid B., Nagy Sz., Kotyinszki G.
KISS KRISZTIÁN: – Megint a szokásos módon 25 perc alatt lerendeztük magunkat, aztán futhattunk az eredmény után. Amíg nem mindenki 100 %-os teljesítményt és koncentrációt nyújt addig ez lesz a vége. Nem a kapusaink miatt kaptunk ki. Ma rossz napjuk volt, de máskor a csatárok sem rúgnak be minden helyzetet. Együtt sírunk, együtt nevetünk. Mostanában sokat sírunk, remélem vasárnap ’Szecsőn már lesz okunk mosolyra is. Gratulálok a Pilisnek.